Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Конкурс на українську книжку року приймає заявки

Держкомтелерадіо оголошує прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Президента України "Українська книжка року".

Заявка на участь в конкурсі, відповідно до Положення про щорічну премію Президента України "Українська книжка року", затвердженого Указом Президента України від 16 грудня 2009 року № 1058, подається Держкомтелерадіо до 15 листопада 2017 року разом із виданням і повинна містити інформацію про видання,що висувається на здобуття премії, автора (співавторів) виданого твору,видавництво або видавничу організацію, рік видання, тираж, обґрунтування висунення видання на здобуття премії, анотацію на видання.

Премія присуджується в таких номінаціях:

Висунення видань на здобуття премії здійснюється з дотриманням законодавства про інтелектуальну власність.

На здобуття премії висуваються книжкові видання українською мовою, видані в Україні протягом останніх трьох років, але не пізніш як за півроку до їх висунення на здобуття премії.

Видання, висунуті на здобуття премії, повинні бути довершеними за змістом та видані на високому естетичному, художньому та поліграфічному рівні.

Висунення видань на здобуття премії здійснюється авторами(співавторами) виданих творів, видавництвами, видавничими організаціями, громадськими організаціями, навчальними закладами, бібліотечними та науковими установами.

Заявку та два примірники видання з приміткою "Щорічна премія Президента України "Українська книжка року" просимо надсилати до Держкомтелерадіо за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2.

Детальна інформація за телефоном 278-87-56 та за ел.адресами: vadim@comin.gov.ua, sector@comin.gov.ua .

Довідково: Відповідно до Указу Президента України від 16 грудня 2009 року № 1058 премія присуджується щороку з метою відзначення авторів, видавництв та видавничих організацій, які зробили значний внесок у популяризацію української книги та розвиток вітчизняної видавничої справи.

Організаційне забезпечення роботи Комітету зі щорічної премії Президента України "Українська книжка року" здійснює Державний комітет телебачення і радіомовлення України.