Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Грандіозний мистецький фестиваль «Мрії збуваються», приурочений до Дня захисту дітей відкриє для дітей світ творчості по-новому

Упродовж двох фестивальних днів, 1-2 червня 2015 року, на дітей та підлітків чекає близько 100 цікавих заходів, а це: творчі майстерні, конкурси, кінопокази, флешмоби, ігри, показові виступи з бойових мистецтв, літературні читання, майстер-класи зі швидкочитання, риторики та акторської вправності, експериментальна арт-зона, фотоконкурси та багато цікавого.

Також під час фестивалю проводитимуться благодійні аукціони та акція «Добрі речі». Організатори заходу пропонують черкасцям приносити непотрібні, але придатні до ужитку речі, одяг та іграшки, які потім будуть передані у дитячі будинки та інтернати області.

На дітей чекатимуть приємні сюрпризи: 1 червня відбудеться шалена пінна дискотека для усіх охочих! Родзинкою другого фестивального дня стане концерт за участю черкаських виконавців і відомих черкаських гуртів: «Ля Бунч», «Сонце в кишені», «MiaPorta» та інші.

Фестиваль «Мрії збуваються» об’єднує усі види мистецтва: літературне, образотворче, декоративно-ужиткове, пісенне, танцювальне, театральне – та дає школярам безліч можливостей для розвитку і творчості, фізичного здоров’я та інтелекту. Організатори впевнені, фестиваль полюбиться учасникам, адже  у ці дні всі зусилля будуть спрямовані на те, щоб їхні бажання були реалізовані.

Захід проходить за підтримки Мерії міста Черкаси, ЧММО «Станиця Черкаси Пласту-НСОУ», ГО «Книжковий маестро», Дитячого фонду України Черкаського обласного відділення та багатьох інших небайдужих місцевих організацій та активістів.

1-2 червня, початок о 15-00, колишній кінотеатр «Салют».

Вхід вільний.

Програма

1 день (1 червня 2015)

15-00 Відкриття свята

15-10 Початок діяльності майстер-класів, Wall-art, фотозони, художньої експозиції, кінофестивалю дитячого кіно, читацького куточку, риторики та акторської майстерності.

15-30 Відкриття ігрових зон, малювання на асфальті, настільних ігор тощо. Проведення благодійної акції «Добрі речі».

16-00 Показові виступи з бойових мистецтв

17-00 Звершення майстерок та інших творчих зон. Початок танцювальних виступів.

19-00 Дискотека

21-00 Закриття дня. Анонсування пригорами наступного.

 

2 день (2 червня 2015)

15-00 Відкриття свята

15-10 Розпочаток діяльності майстер-класів, Wall-art, фотозони, художньої експозиції, кінофестивалю дитячого кіно, читацького куточку, швидкочитання та акторської майстерності.

15-30 Відкриття ігрових зон, малювання на асфальті, настільних ігор тощо.

16-00 Проведення благодійного аукціону. Фотоквест.

17-00 Звершення майстерок та інших творчих зон. Початок концерту

20-00 Зактриття фестивалю.