Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Ігор Волошин про підсумки навчального року та плани на літо

Черкаські школярі цьогоріч порадували перемогами та здобутками на олімпіадах та творчих конкурсах й спортивних змаганнях. У 2016-2017 навчальному році втричі зросла кількість дітей, які отримують премії міського голови. Крім того, зріс і розмір виплат. Про це та інше розповів у студії "Експо-ТV" директор департаменту освіти та гуманітарної політики Ігор Волошин.

- Цього року на галузь освіти з бюджету розвитку міста виділено 160 млн.грн, - говорить він. - Якщо порівняти з минулими роками, то ця сума зросла в рази. На ремонтні роботи кожен з закладів отримує від 500 тисяч до двох мільйонів гривень.

Серед амбітних планів влади щолдо розвитку галузі - відкриття школи гімнастики у приміщенні колишнього кінотеатру «Мир» та школи веслування. Крім того, облаштування штучних футбольних полів у школах №34, 32 та 28. За останній рік скарг від батьків на збір коштів в навчальних закладах поменшало, наголосив Ігор Володимирович. Вагомим здобутком стало безкоштовне пересуватися учнів та студентів в міських тролейбусах. Це говорить про те, що департамент та міська влада на правильному шляху своєї роботи - створенян комфортнихі безпечних умов для розвитку і дозвілля дітей.

- У навчальних закладах міста та садочках покращилася якість харчування, введене єдине меню, - додав головний освітянин. - У раціоні замість круп почали переважати м'ясо, риба, овочі, фрукти та ягоди. Варто згадати і про відкриття нових групових осередків у дитячих садках. Це дасть можливість зняти напругу у мікрорайонах міста з влаштуванням дитини до дошкільного закладу.

На період літніх канікул для школярів працюють пришкільні табори, зокрема, із мовним напрямком.

Дитячі садки закриються на ремонт за спеціально розробленим графіком роботи. Для категорійних дітей планують закупити путівки для оздоровлення на морі.