Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

У будь-якій ситуації ми мусимо реагувати оперативно та професійно. - Сергій Воронов

17 травня на базі Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17 відбулася нарада за участю керівників закладів загальної середньої, дошкільної, позашкільної освіти, закладів культури, закладів професійно-технічної освіти, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, вищих навчальних закладів, представників територіальних органів ДСНС, СБУ, Національної поліції, Держпродспоживслужби, охорони здоров’я, цивільного захисту щодо дій у випадку ситуації, що сталася у Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 8 Черкаської міської ради Черкаської області та інших подібних надзвичайних ситуаціях та подіях.


На засіданні було обговорено проблеми, які пов’язані з надзвичайними ситуаціями, чи які можуть виникти будь-де та в будь-який час. 

- Шановне товариство, ви повинні пам’ятати, що ви відповідаєте за кожне життя дитини, яка навчається у вашому закладі. Тому від кожного з вас вимагатиметься висока дисциплінованість і організованість, вправні, чіткі дії і нерідко прийняття самостійних рішень. За короткий час необхідно підготувати до захисту себе, та своїх вихованців. Ми мусимо діяти оперативно та професійно, - наголосив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.