Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

У Черкасах розпочався традиційний щорічний фестиваль "Різдвяна Коляда"

Сьогодні, 8 січня на Соборній площі, біля головної ялинки чарівну різдвяну атмосферу подарували дорослі та малі артисти.

Чимало різдвяних колядок підготували талановиті учні Черкаської мізичної школи № 2 та творчі колективи Будинку культури ім. Івана Кулика.

Привітав учасників фестивалю настоятель парафії Покрови Пресвятої Богородиці Черкас УГКЦ отець Юліан, побажавши миру, затишку та всіх гараздів українцям.

Продовжилась Коляда у міському Будинку культури ім. Івана Кулика, де в теплій, затишній атмосфері всі бажаючі насолоджувались голосистим  співом та запальними танцями  колядників.

- З кожним роком фестиваль  «Різдвяна коляда» стає кращим і надає можливість кожному з нас насолодитися чудовими колядками та щедрівками в професійному виконанні, - відзначив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Ігор Волошин, та привітав справжніх поціновувачів українських традицій зі святами, побажавши миру і добробуту в кожну українську домівку.

Святкування триватимуть ще два дні, і на містян очікують спільні колядки просто неба, тематичні майстер-класи, новорічний ярмарок та запальні концерти – 13 та 14 січня. Родзинкою фестивалю стане виступ гуртів «Гайдамаки», «Хорея козацька» та «Полікарп» з власною різдвяною програмою. Вхід безкоштовний.

Організаторами фестивалю виступають громадська організація «Дитячий фонд Черкащини», Черкаська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату, Черкаська ОДА, обласна рада, Черкаська міська рада та громадський рух «За процвітання Черкащини».