Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

В Черкасах стартувало голосування за проекти громадського бюджету

Із 1 до 14 листопада в Черкасах проходитиме голосування за проекти громадського бюджету. Цього року жителі обиратимуть серед 87 запропонованих ініціатив. Свої голоси, як і раніше, зможуть віддати одночасно за чотири ідеї містян. Підтримати їх можна як у режимі он-лайн, так і офлайн – у спеціальних пунктах.

Електронне голосування відбуватиметься за посиланням – https://vote.imisto.com.ua/votings/8/projects?fbclid=IwAR0szVqvzyWEP4IGj6StPb71TcP3hWgXDm4iZyfFGl1GxUXOTzXKYmJgIw0. Тут же можна ознайомитися з усіма конкурсантами (зокрема, із суттю ініціативи, її автором та необхідним для втілення бюджетом).

Паперове голосування триватиме в семи місцях – будівлі Черкаської міської ради та в бібліотеках.

1) вул. Б. Вишневецького, 36, 1 поверх, 100 кімната;
2) Центральна бібліотека імені Лесі Українки (вул. Хрещатик, 200);
3) бібліотека-філія №2 для дорослих (вул. Чорновола, 142/а);
4) бібліотека-філія №7 для дорослих 9 (вул. Пацаєва, 20);
5) Центральна міська бібліотека для дітей (вул. Шевченка, 390); 
6) бібліотека-філія №2 для дітей (вул. Сумгаїтська, 24/1);
7) бібліотека-філія №8 для дорослих (вул. 30-річчя Перемоги, 22).

Зауважимо, що на час голосування Черкаська міська рада буде відкрита для відвідувачів навіть у вихідні із 8.00 до 19.00. Натомість бібліотеки працюватимуть за своїм звичним графіком. При цьому в дитячих бібліотеках вихідний у суботу, у бібліотеках для дорослих – у понеділок.

Водночас, цього року для зручності розробили мобільний додаток «Народна рада». Завантажити його можна через App store чи Google play. Водночас, qr-код із посиланням на цей додаток розміщений на всіх плакатах про старт голосування.