Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

В ЧЕРКАСАХ ВІДЗНАЧИЛИ СВЯТО ВИШИВАНОК

17 травня 2018 року в Черкасах відбулися святкові заходи до Всесвітнього дня вишиванки. Кількасот містян приєдналися до урочистого ходу та раптівки «Я  Черкаси». Окрім цього учасники заходу спільно з капелою бандуристів виконали національний славень України.

Завітали на свято й секретар Черкаської міської ради Ярослав Нищик, голова фракції ВО «Свобода» в Черкаській міській раді Андрій Куча та міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Його заступники Юрій Ботнар та Ігор Коломоєць теж приєдналися до урочистостей.
Ініціатором заходу виступив очолюваний Сергієм Вороновим департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Учасники святкування зібралися біля пам’ятника Тарасу Шевченку та рушили ходом до стели Борцям за волю України. Там урочистості продовжили раптівкою «Я  Черкаси»: учасники утворили цей надпис, ставши у відповідному порядку на визначених літерах.

- Вишиванка з давніх пір була і є оберемом української нації. Бажаю кожному з вас, щоб ви знайшли свою вишиванку-талісман,  яка приноситиме вам успіх та оберігатиме. Наше завдання виховувати патріотичну молодь, успішну молодь, яка поставить на ноги та розбудує нашу державу. - звернувся до учасників акції Сергій Воронов

На завершення заходу Черкаська капела бандуристів Черкаської обласної ради виконала для гостей свята пісню «Ой у лузі червона калина» та національний славень України, який всі підтримали своїм співом.