Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Новини культури

Скрипалі першої музичної школи отримали призові місця на Всеукраїнському конкурсі "Класичний меридіан"

- 22 червня 2018 р.

    З 29 травня по 1 червня 2018 року в м. Києві відбувся ХIV Всеукраїнський музичний конкурс «Класичний меридіан», у якому приймали участь юні музиканти з усієї України, в тому числі й учні спеціалізованих шкіл. Рівень конкурсантів цього року був дуже високим.

Розпочала свою роботу "Бібліотека під парасолькою"

- 21 червня 2018 р.
21 червня відбулося урочисте відкриття літньої акції «Бібліотека під парасолькою». Цей багатовекторний проект існує вже сім років і кожного року залучає все більше і більше потенційних користувачів. 

Міжнародний конкурс – фестиваль «ProFest»

- 18 червня 2018 р.
9 червня 2018 року в Києві відбувся Міжнародний конкурс – фестиваль «ProFest».  

Перемога учнів першої музичної школи в Харкові на конкурсі ім. Бетховена

- 18 червня 2018 р.

З 2 по 5 червня 2018 року в м. Харків відбувся XVI Всеукраїнський конкурс юних виконавців імені Людвіга ван Бетховена. В конкурсі приймали участь виконавці з 9 областей України. В 2015 році цей конкурс включили до Реєстру дитячих та юнацьких міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсів, фестивалів.

Чемпіонками світу із сучасного танцювального спорту повернулися до Черкас юні вихованки Народного художнього колективу «Вікторія»

- 13 червня 2018 р.

Обдаровані дівчата гідно представили рідне місто та Україну на Чемпіонаті світу із сучасного танцювального спорту, що відбувся у місті Пула (Хорватія). Представники 21-єї країни боролися за звання найкращих у різних танцювальних стилях та напрямках.

1 2 3 4 5 Ctrl →