Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Зустріч з мандрівником Віталієм Душкою

9 червня цікаво і позитивно в читальному залі ЦМБ ім. Лесі Українки пройшла зустріч з черкаським мандрівником Віталієм Душкою. 

В той час, коли хтось мріє подорожувати світом, дивлячись на дивані "Орел та Решка", Віталій мандрує країнами Азії, Європи, Центральної Америки. За свої 32 роки встиг побувати в 40 країнах світу. Нещодавно побував у Непалі. Розповів про підйом до базового табору Евересту і перебування ньому. Продемонстрував власний відеофільм про свою подорож до Непалу.

Яскраві емоції отримали відвідувачі заходу. Вони мали можливість почути звуки співаючих чаш Тибету, відчути цілющу силу їх вібрацій. Мандрівник показав світлини подорожей, поділився своїми спогадами, іноді досить небезпечними. Так в Панамі, Віталій поїхав на екскурсію до Панамського каналу і на нього серед білого дня напав бандит, збив з ніг, почав душити, відібрав сумку, ледь не зірвав одяг. Пізніше  поліція пояснила, що мандрівник  випадково потрапив до небезпечного для туристів району , де заправляють місцеві бандити і для Віталія ця пригода закінчилась ще досить вдало.

Відповідаючи на запитання слухачів, Віталій Душка зазначив , що в подорожі насамперед навчився насолоджуватись життям. Яскравими і захоплюючими емоціями мандрівник поділився з оточуючими. Наступного тижня Віталій вирушає до Грузії.