Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Осіннє свято дитячої творчості

Чудові осінні дні  подарувала природа  учасникам  Всеукраїнського вокально-хореографічного фестивалю-конкурсу  «Великий осінній «Art People Fest»  27-28 жовтня, головними організаторами якого стали міська дитяча громадська організація «Танцювальний спортивний клуб «Жемчуг», позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси» Черкаської міської ради та творчий проект «Art People Fest».

Гості нашого міста, які брали участь у фестивалі-конкурсі, змогли не тільки  продемонструвати свою майстерність, а й помилуватись    прекрасним містом Черкаси.  Конкурсанти   різного віку з різних куточків України представляли свої досягнення у вокальному і хореографічному мистецтві. Хореографічні колективи змагалися за призові місця та прихильність глядачів у семи різних номінаціях та шести вікових категоріях, а юні вокалісти від 5 до 18 років демонстрували свої таланти у естрадному, академічному, народному вокалі.

Танцювальні і вокальні колективи ЦДЮТ теж взяли участь і виступили  успішно та стали лауреатами і дипломантами конкурсу:

Зразковий шоу-гурт «Анфас»  отримав  5 перших місць у різних номінаціях;

ансамбль естрадного танцю «Санрайз» - два 1-х місця і одне 2-ге, одне третє та одне четверте;

танцювально-спортивний клуб «Жемчуг» - три 1-х  і одне 2-ге;

колектив альтернативного танцю «Ritmix»  посів 3-тє місце;

ансамбль ірландського танцю «Джиліз» - одне 2-ге і одне 3-те місце;

Зразкова вокальна студія "Гармонія" -три  1 місця;

Зразкова вокальна студія "Прима" - три 1 місця;

Вокальна студія "Нон-стоп" - два перших і 2 других і одне третє місце

Народний художній колектив ансамбль народного танцю «Веселка» отримав найвищу нагороду – Гран-прі - і ще три 1-х місця.

Незабутнє враження на глядачів і суддів справив виступ хореографічного колективу «Олена» з Кропивницького. На сцені завзято танцювали 24 маленькі танцівники.  ( в категорії до 7 років). А колектив «Радість» з Ладижина Вінницької області повністю виправдав свою назву і зарядив глядацький зал  позитивною енергією. Також у конкурсі взяли участь численні колективи з різних міст Черкаської та сусідніх областей. Отож  фестиваль-конкурс перетворився на  справжнє свято дитячої творчості.

Учасники вокального конкурсу теж продемонстрували  різноманіття вокальних жанрів та  майстерність виконання, а Гран-прі отримав вокальний ансамбль «Горицвіт» (Черкаська спеціалізована школи № 20)

Конкурсанти набули неоціненного  сценічного досвіду,  познайомилися з  творчістю   інших учасників, змогли визначити  власний потенціал, намітити шляхи удосконалення. Такий собі шабель до вершин майстерності. Так що можна сказати, що переможених не було, виграли всі.

Вітаємо переможців, до нових зустрічей!