Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Архітектурні родзинки Черкащини

До бібліотеки-філії №2 для дітей завітали учні 5 класів із Черкаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №30 та Черкаської спеціалізованої школи №27 ім. М.К. Путейка. Учні відвідали незвичайний урок-відеоподорож на тему: «Архітектурні родзинки Черкащини», на якому дізналися те, чого не почуєш на традиційних уроках у школі. А з допомогою мультимедіа перенеслися у невеличку мандрівку нашою рідною Черкащиною.

Виявляється, не обов’язково їхати за тридев’ять земель аби відкрити для себе щось нове та побачити незвичайне.

В самому серці України затаїлися величні замки, могутні фортеці зі своєю дивовижною історією, розкинулися мальовничі пейзажі, чаруючі парки, створені в ім’я кохання, височіють куполи церков та монастирів зі своєю особливою архітектурою, яку не зустрінеш в жодному з інших міст. У нас є музеї, аналогів яким немає більш ніде у світі. А ще, у нас є своя «маленька Швейцарія» зі скелями та водоспадами. Є місто-привид оповите містичністю і таємничістю, є рештки поселень давньої цивілізації і це ще далеко не всі родзинки, які приховує в собі наша область.

Територія Черкаської області криє в собі тагато таємниць та безліч історичних фактів. Вона є Батьківщиною великих людей, відомих всьому світу своїми заслугами. Тож, нам є чим пишатися! І ми маємо вчити цьому своїх дітей.

Відеоподорож відкрила для учнів нову сторіночку історії – нашої історії!

По завершенню подорожі діти переглянули книжкову виставку «Люби і знай свій рідний край».