Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

«Парад талантів» першої музичної школи

Заключним акордом для баяністів та акордеоністів ДМШ №1 ім. М.В. Лисенка в поточному навчальному році став VІ Міжнародний конкурс вокальної, інструментальної майстерності «ПАРАД ТАЛАНТІВ», який відбувся 19 - 22 квітня 2018 року в м. Дніпро. 

Це досить серйозний та відповідальний конкурс, який відрізняється від багатьох  конкурсів тим, що кожен з учасників представляє оригінальну сучасну музичну школу гри на народних інструментах.

До складу журі увійшли викладачі Дніпропетровської консерваторії ім. М.І. Глінки та відомі діячі культури та мистецтва, провідні фахівці вокальної та інструментальної музики.

   Ансамбль баяністів-акордеоністів молодших класів «Зіронька» Черкаської дитячої музичної школи   № 1 ім. М.В. Лисенка під керівництвом Андріюк Лариси Петрівни,  концертмейстер Желудков Владислав Вікторович  зайняли І місце.

   Учні классу Козлової Любов Миколаївни також посіли І місце як в дуеті акордеоністів «Каданс»: Хачатуров Армаіс, Хачатуров Артем так і солісти:  Жиляєв Максим, Харченко Катерина, Харченко Іван, Хачатуров Армаіс, Хачатуров Артем, Череп Дарія.

 Викладачі Андріюк Л.М. та Козлова Л.М. отримали грамоти організаторів конкурсу за високий рівень підготовки конкурсної програми та професійну майстерність.