Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

6 листопада в читальному залі Черкаської ЦМБ ім. Лесі Українки відбулася творча зустріч з відомою українською письменницею Наталією Лапіною

Великі за обсягом твори Наталія Петрівна пише разом з своєю сестрою Світланою Горбань, жанри різноманітні: детективи, фантастика, фентезі й романи про кохання. 

Разом вони є авторами повісті «Апокриф», романів «Якщо подолаєш прокляття» («Роковая ошибка магов», «Якщо полюбиш прокляття»), «Невинна грішниця» («Ловці чарівного вітру»), «Увертюра», «Надія: сплутані пазли», «Зодчий із пекла», «Роман з містом».

Наталя Лапіна є лауреатом Першого Всеукраїнського конкурсу гостросюжетного роману «Золотий Бабай» (1999, за роман «Ловці чарівного вітру»), дипломантом конкурсу «Коронація слова» 2004 року (за детектив «Майстри неможливого»), 2009 року (за роман «Надія: сплутані пазли») та володаркою ІІ премії Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова 2015» (за «Роман з містом»), переможницею регіонального конкурсу «Легенди про козака Івана Кременчука» (2001, за повість «Тисячолітній Кременчук»).

Письменниця поділилась деякими секретами творчості майстрів слова, зачитала уривки з творів, відверто відповідала на численні запитання зацікавлених читачів. Захід пройшов у теплій невимушений атмосфері. До речі, книги письменниць  Наталії Лапіної і Світлани Горбань не залежуються на полицях бібліотеки, тому що користуються неабияким інтересом в читачів бібліотеки.