Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Новини культури

Неймовірна подорож

- 30 липня 2018 р.
Неймовірна подорож
Зразковий шоу-гурт «Анфас» ЦДЮТ (керівник Світлана Патлань)  повернувся з 15-денної подорожі навколо моря Європою до Грузії на Міжнародний фестиваль «Золотое руно», який відбувся у м. Батумі. 

Запрошуюмо на фольклорно-обрядове свято «Купальські вечори»

- 05 липня 2018 р.
Запрошуюмо на фольклорно-обрядове свято «Купальські вечори»
Хороводами навколо купальського вогнища, численними майстер-класами та конкурсами, концертно-розважальною програмою  – таким насиченим і яскравим у Черкасах обіцяє бути святкування Івана Купала.

Готуємось до святкування Дня Незалежності України

- 05 липня 2018 р.
Готуємось до святкування Дня Незалежності України
У день відзначення 27-річчя Незалежності України в Черкасах планується проведення грандіозного спортивного фестивалю під гаслом «Твоя Сила – твоя Незалежність». Однією з його родзинок стане встановлення рекорду України.

Запрошуємо на засідання щодо роботи з ЮНІСЕФ

- 03 липня 2018 р.
Запрошуємо на засідання щодо роботи з ЮНІСЕФ

Місто Черкаси 1 червня 2018 року було включено до переліку громад-кандидатів ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді», інформацію про яку Ви можете дізнатися за посиланням: https://www.unicef.org/ukraine/ukr/media_31835.html.

Бандуристи з Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка здобули перемогу на VII Всеукраїнському фестиваль-конкурсі юних бандуристів «Чарівна бандура», м. Одеса

- 02 липня 2018 р.
Бандуристи з Черкаської ДМШ № 1 ім. М.В. Лисенка здобули перемогу на VII Всеукраїнському фестиваль-конкурсі юних бандуристів  «Чарівна бандура», м. Одеса
 З-за підтримки управління культури, національностей, релігій та охорони об'єктів культурної спадщини Одеської області, департаменту культури та туризму Одеської міської ради, міжобласної громадської організації «Чорноморський округ» Козацтво Запорозьке» відбувся VII Всеукраїнський фестиваль-конкурс юних бандуристів «Чарівна бандура», м. Одеса.

← Ctrl 2 3 4 5 6 Ctrl →