Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

3 Черкаські школи візьмуть участь в екологічному проекті

Міністерство екології та природних ресурсів разом із Міністерством освіти і науки завершило збір заявок від українських шкіл для участі в екологічно-освітньому проекті «Компола». Тож до участі допущено Першу міську гімназію, загальноосвітню школу № 8 та № 30.

Основною метою проекту є надання додаткового поштовху та ресурсу українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомога школярам в отриманні практичних навичок щодо відповідального споживання.

Школи відбирали лише за двома критеріями: мотивація, яку буде продемонстровано в креативному завданні, та відповідність технічним вимогам.

Усі школи, що візьмуть участь у проекті, пройдуть навчально-практичний семінар та отримають інформаційні матеріали про компостування.

Сам проект «Компола» був започаткований київськими школярами Нікітою Шульгою та Софією-Христиною Борисюк. Після цього ідею підтримали Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Зараз проект вже успішно реалізований в 32 навчальних закладах у різних куточках України.

-  Сучасна школа повинна всебічно розвивати та навчати наших дітей, наше майбутнє покоління. Виховання  дітей з високим рівнем екологічної свідомості має починатися із шкільної парти, - зазначає директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов. - Тому участь в такому проекті дасть можливість учням школи, в якій встановлений компостер, наочно побачити переваги та можливості екологічного способу життя. Це також дає додатковий ресурс для вивчення біології та інших предметів природничого циклу.