Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Вихованці дошкільного закладу №35 «Горобинка» побували на екскурсії в пожежно-рятувальній частині

З метою навчання дітей правил безпеки, формування здоров’я, інтересу до пожежно-рятувальної справи,  11 жовтня організовано пізнавальну екскурсію до Державної пожежно-рятувальної частини № 1.

Під час заходу рятувальники розповідали присутнім про те, як вогнеборці виїжджають на пожежі, як їх ліквідовують, який спеціальний одяг при цьому вони одягають для захисту. Окрім цього, діти побачили аварійно-рятувальні автомобілі.

Фахівці пояснили, яку небезпеку становлять пожежі, назвали основні причини їх виникнення, серед яких, до речі, трапляються й дитячі пустощі з вогнем. Надзвичайники застерегли дітлахів, що ігри з сірниками та запальничками – не забавки, а  справжня загроза їхньому життю. Рятувальники закликали дітей не розводити вогонь самостійно, не користуватися електроприладами без нагляду дорослих, завжди перевіряти при виході з дому, чи всі вони вимкнені.

На завершення вихованці подякували працівникам  за цікаву екскурсію та пообіцяли, щобудуть обережними та завжди дотримуватимуться правил безпеки, адже під час спілкування з рятувальниками зрозуміли, наскільки це важливо.