Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

ЧЕРКАСЬКІЙ ШКОЛІ №26 - 40 РОКІВ

Школа - місце, де людина може віднайти себе і в той же час не загубитися у Всесвіті. Приблизно такими словами закінчився один із роликів про 26 школу міста Черкаси, яка сьогодні відзначали своє 40-річчя!

Разом із заступником міського голови Черкас,  Ігорем Коломоєцем директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов привітав випускників усіх років, які віднайшли себе у цій школі, подякував за наполегливу працю педагогічному колективу усіх років, кожному, хто зробив свій вклад у розбудову чудового, сучасного освітнього закладу! Окрема подяка всім спонсорам та меценатам!

- Подякував і нинішньому колективу, разом із яким, пліч-о-пліч, ми сьогодні також працюємо над оновленням матеріально-технічної бази, а також створенням новітніх умов для розвитку наших дітей! - наголосив посадовець.

Та поруч з цим, даний заклад носить ім'я Героя України, людини, що віддала життя за нас з вами - Ігоря Момота, який, між іншим, був випускником закладу. 
Тож бажаємо сучасникам виховати та випустити в світ ще багато й багато Великих людей, які своєю працею та вчинками будуть розбудовувати нашу державу! Як це робив свого часу Ігор Федорович.