Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Колегіум "Берегиня" провів 66 випускників у доросле життя

Сьогодні свято «Останнього дзвоника» – хвилююча  мить для дітей, вчителів та батьків. Черкаські школи завершують навчальний рік.  Для 1372 учнів міста Черкаси в цьому році останній дзвінок стає перепусткою у доросле життя. Святково вдягнені у вишиванки з квітами та усмішками на обличчях учні поспішали до шкіл.

В колегіумі "Берегиня" піднесений настрій панував по всій школі. Весела метушня, усміхнені обличчя та легкий сум за шкільними роками ось ті  враження, які переповнюють випускників. Цього року 66 випускників залишає школу.

З напутніми словами до випускників звернувся директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов привітавши зі святом, зауважив, що ці роки навчання  були тернистими  та все ж вони промайнули залишивши теплі спогади  та побажав випускникам всього найкращого у їх дорослому житті.

Як і годиться привітали випускників і першокласники та учні школи. В свою чергу  слова щирої вдячності  від випускників пролунали до їх вчителів, наставників, яким дарували квіти. А батьки  провели у доросле життя  дітей короваєм - на щастя, на добро на вдачу.  В шкільному вальсі закружляли пари.  Пролунав останній дзвінок і вже зовсім новий світ зустріне наших випускників.

За традицією школи, місце 11-класників зайняли учні 10-х класів.