Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Нарада з питань охорони праці та дотримання правил техніки безпеки в освітніх закладах

11 січня в актовій залі департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР зібрались керівники підпорядкованих департаменту закладів на спільну нараду з представниками державної інспекції праці.

Зі вступним словом до учасників наради звернувся директор департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР Ігор Волошин. Він  відзначив, що створення безпечних і нешкідливих умов праці, збереження життя та здоров'я співробітників та дітей є одним з найголовніших напрямів діяльності керівництва закладів. 

На нараді виступили інспектори техніки безпеки  Тетяна Зеленько, Володимир Сіненко та Віктор Ткаченко. 

Основну увагу  було звернуто на питання охорони праці та дотримання правил техніки безпеки, вдення журналів інструктажів, проходження медоглядів.

Також розглянуто та обговорено ряд інших важливих питань профілактичного напрямку, серед яких чимало проблемних. Серед них дитячі пустощі з вогнем, виконання відповідальними посадовими особами протипожежних заходів, запропонованих приписами посадових осіб органів державного  нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки, забезпеченість закладів освіти первинними засобами пожежегасіння, дотримання вимог експлуатації електрообладнання та електромереж, встановлення систем пожежної автоматики та систем оповіщення про пожежу розроблення та затвердження інструкцій про заходи  пожежної безпеки та забезпечення об`єктів планами евакуації, проведення вогнезахисту дерев’яних конструкцій горищних приміщень у будівлях закладів освіти, тощо.