Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Новини освіти

Запрошуємо до зустрічі з представниками ЮНІСЕФ

- 21 червня 2018 р.
22 червня о 12.00 у к.206 Черкаської міської ради відбудеться робоча зустріч із представниками ЮНІСЕФ в Україні з приводу долучення міста Черкаси до міжнародної ініціативи "Громада, дружня до дітей та молоді".

Про тимчасове призупинення роботи груп дошкільних навчальних закладів міста

- 19 червня 2018 р.

Згідно наказу департаменту освіти та гуманітарної політики ЧМР від 11.06.2018 № 467 у зв’язку з виконанням  ремонтних  робіт  у приміщеннях дошкільних  навчальних закладах міста, керуючись пунктом 27 розділом VII Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів, затверджено наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 №234,  та прийнявши до уваги клопотання завідувачів дошкільних навчальних закладів про потребу у призупиненні  функціонування груп у дошкільних навчальних закладах на час проведення ремонтних робіт, з метою охорони життя і здоров’я дітей.

Робота влітку

- 19 червня 2018 р.
Робота влітку
Черкаський міський центр зайнтості постійно пропонує актуальні вакансії та інші роботи тимчасового характеру. Зокрема, збір овочів та фруктів, розповсюдження листівок по місту. Тому, з пропозиціями щодо працевлаштування на час літніх канікул неповнолітні можуть ознайомитися, звернувшись до центру зайнятості, або на сайті: dcz.gov.ua

Мовні табори 2018

- 15 червня 2018 р.
Мовні табори 2018
Один із нестандартних підходів до забезпечення якісного навчання дітей мов та здійснення позакласної роботи – це створення літніх мовних таборів, які покликані спонукати дітей практично застосовувати знання, отримані протягом навчального року. У таборах діти мають можливість спілкуватися іноземними мовами та застосовувати їх у різних формах життєдіяльності.

Підвищення фахової компетентності педагогів ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф.Короленка»

- 13 червня 2018 р.

Педагоги навчального закладу взяли активну участь у Всеукраїнському інтернет-марафоні на тему: «Професійна компетентність педагога в рамках модернізації освітнього-простору». 

← Ctrl 1 2 3 4 5 Ctrl →