Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Перемога у «ХХІ Всеукраїнському Чемпіонаті з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і макіяжу»

5 листопада учні ДНЗ «Черкаське ВПУ ім. Г.Ф.Короленка»  перукарського напрямку взяли участь у «ХХІ Чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і макіяжу», який проходив за підтримкою Міністерства Культури України в м. Києві, НСК «Олімпійському». Організатором Чемпіонату була Асоціація Б’юті Чемпіонатів «АВС».

Учні навчального закладу представили свої роботи в таких номінаціях: «Коктельна зачіска» і «Кудрі Street Fashion з використанням хвиль».

За підсумками журі конкурсу учениця групи ПмС-14 Кириченко Ірина виборола ІІІ місце у номінації «Кудрі Street Fashion з використанням хвиль» і отримала Диплом та Медаль переможця.

Підготували учнів до Чемпіонату викладач спеціальних дисциплін Олена Скрябіна та майстри виробничого навчання Таїсія Супрун, Юлія Фоміна, Світлана Степанець.

В рамках Чемпіонату педагоги та учні училища запозичили досвід провідних метрів перукарського мистецтва Ольги Кондратюк, Олександри Бублієнко, Юлії Ксеніти та інших під час проведення демонстрації трендів і модних тенденцій 2019 року в світі макіяжу і перукарського мистецтва MAKE TREND SHOW, шоу-програми «Модних тенденцій світових подіумів сезонів осінь-зими 18-19» від топ-стилістів ТМ «Brelil».

Під час нагородження збірна України АВС з перукарського мистецтва та візажу презентувала свої роботи, які стали призерами Чемпіонату Світу HAIRAWARD’2018.

Майстер міжнародного класу, призер Чемпіонату світу та суддя Всеукраїнських конкурсів Олена Філоненко привітала учасників та переможців Чемпіонату.