Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Тиждень національно-патріотичного виховання у Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 21 ім. Ю.Г.Іллєнка

З метою  виховання української молоді в дусі військових традицій українського народу, становлення національно свідомої особистості, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України, у Черкаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 21 ім. Ю.Г.Іллєнка з 9 по 13 жовтня проходить тиждень національно-патріотичного виховання.

В рамках тижня  учні 9-11 класів відвідали Центральний музей Державної прикордонної служби України імені  генерал-майора Ігоря Момота,  який знаходиться на території військової частини 9930 в смт.Оршанець. Тут вони познайомилися з історією прикордонної охорони на території нашої держави від давніх часів до сьогодення. Особливо вразила експозиція музею, присвячена подіям на Сході України. Учні  захоплено слухали про мужність, відвагу та героїзм прикордонників, які не жаліючи свого життя захищали нашу Батьківщину.

Для учнів 5-8 класів відбулася зустріч з представниками Черкаського крайового товариства  Українського  козацтва.  На ный обговорювалось минуле, славні традиції нашого народу, які не тільки зберігаються але і примножуються сучасною молоддю. Бійці АТО вдячні за підтримку, увагу, матеріальну допомогу та на згадку про зустріч  подарували школі експонати для музейного куточку.