Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

У школі № 3 проводять інформативно-виховні лінійки

У черкаській спеціалізованій школі № 3 відновили традицію проведення інформативно-виховних лінійок по паралелях класів у «Світлиці» (коридор на ІІІ поверсі). 

- На лінійках учні отримують інформацію щодо проведення поточних загальношкільних заходів, підводяться підсумки виконання учнями Статуту школи, проводиться ознайомлення із існуючими та новими нормативними документами, що стосуються діяльності навчального закладу, прав та обов'язків учнів, - розповідає директор школи Тетяна Ткаченко.

Уже відбулися перші лінійки у паралелях 6-х, 10-х та 11-х класів. Соціальні педагоги школи оголосили добірку нормативних правил для учнів стосовно виконання Закону України «Про освіту», наголошено на певних обов'язках школярів щодо відвідування навчальних занять, режиму роботи школи. Спікер шкільного парламенту Дар'я Підчасюк підвела підсумки перевірки шкільної форми у закладі.

Адміністрація закладу сподівається, що проведення лінійок буде стимулювати учнів школи до належного виконання правил та обов'язків всіх учасників навчально-виховного процесу.