Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

В 32 школі відзначили День здоров’я

7 вересня  Черкаська загальноосвітня школа №32 І-ІІІ ступенів ще раз підтвердила правдивість латинського виразу «Mens sana in corpora sano» (в здоровому тілі здоровий дух), провівши напередодні дня фізкультури і спорту День здоров’я.

Учні школи довели, що лише завдяки наполегливій праці та непереборному бажанню підкорюються нові вершини. Близько 300 спортсменів захищають честь свого навчального закладу, міста, області, країни в різних видах спорту. Їх численні здобутки доводять, що не зважаючи на виснажливий, тернистий шлях, перемога надзвичайно приємна.

Ранок шкільної родини розпочався у піднесеному настрої з параду олімпійців, де спортсмени продемонстрували  свої нагороди в різних спортивних категоріях.

День здоров’я початковій школі запам’ятався рухливими іграми, веселими та цікавими завданнями, що легко виконувались жвавими дітьми. Учні 5-9 класів взяли участь в загальношкільній зарядці, а старшокласники долучилися до спортивного квесту, де послідовно виконували всі завдання. Учні школи в чергове довели, що є активним і спортивним майбутнім України.

Метою цього заходу було нагадати школярам, що спорт – це запорука здорового способу життя, це запекла боротьба, де головним і єдиним противником є лише  ти, і лише від тебе залежить чи досягнеш завтра того, про що мріяв учора. Влучно говорив французький філософ і мораліст  Люк де Клап'є де Вовенарг: «Щоб зберегти бадьорість духу, потрібно підтримувати бадьорість тіла.»

Школа пишається своїми спортсменами і бажає впевнено йти до нових перемог та звершень.