Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Відбулося відкриття профільного наметового табору «Юний моряк»

3 липня відбулося урочисте відкриття профільного наметового спортивно-оздоровчого табору «Юний моряк», що розташувався на узбережжі Дніпра. Заплановано за три зміни оздоровити близько 200 дітей віком від 12 до 17 років.

Табір працює у військово-спортивному спрямуванні, а тому діти отримуватимуть навики і вміння тактичної та медичної підготовки. Заплановано багато змагань та ігор серед яких: стрільба та смуга перешкод. Саме час вдалої морської практики. Морську справу опановуватимемо  під вітрилом судна «Кузьмич».

Харчуються діти в таборі 4 рази на день збалансовано  відповідно до вимог міністерства охорони здоров'я України та приписів Держсанепiднагляду.

Вітаючи усіх присутніх на відкритті табору директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов зауважив: "Найкращий відпочинок, як правило, відбувається в  таборах, де кожен вільно почуває себе в колі своїх однолітків, бере участь у різноманітних культурно-спортивних заходах, оздоровлюється, загартовується, цікаво, з користю проводить час". Сергій Павлович побажав дітям приємного та активного відпочинку, зміцнення здоров’я та незабутніх вражень, а працівникам табору нових творчих здобутків, ентузіазму і натхнення у роботі.