Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Відкритий чемпіонат Хмельницької області з гімнастики спортивної

Вітаємо з успішним виступом вихованок та вихованців КДЮСШ "Спартак" у Відкритому чемпіонаті Хмельницької області з гімнастики спортивної, який відбувся 3 - 5 квітня у місті Хмельницькому.

Впевнену ПЕРЕМОГУ у цих змаганнях серед дівчат здобули:
ХАРЧЕНКО АННА (за програмою КМС, 2005 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро), 
БОРДОВСЬКА АНАСТАСІЯ (за програмою Ір., 2006 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр), 
АЛЕКСАНДРОВА АНАСТАСІЯ (за програмою ІІр., об.пр., 2008 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро).

СРІБНУ нагороду змагань вибороли: 
Зволяк Катерина (за програмою І розряду, 2005 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр),
Шевченко Яна (за програмою І розряду об.пр., 2007 р.н., тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр).

БРОНЗОВУ медаль змагань виборола

Плахотник Юлія (за програмою Ір., 2005 р.н., тренери: Красовська Анастасія, Красовська Алла, Сидоренко Дмитро).

Четверте місце на цих змаганнях посіла СИНЬООК МАРІЯ (за програмою Ір., 2006 р.н.)., п'яте місце- ФІЛОНЕНКО НІКА (за програмою КМС, 2005 р.н.).

У змаганнях приймали участь також Дуженко Вероніка, Проценко Діана, Каграманова Каріна, КоломієцьВіра, Стрембіцька Єлизавета. 

До змагань гімнасток готували тренери-викладачі: Бордовська Тетяна, Красовська Алла, Красовська Анастасія, БлищикВіктор, акробати: Сидоренко Дмитро, Літовкін Олександр, Черненко Дмитро, хореографи: Нечмірьова Валентина, Зуєва Тамара. 

Маємо так ірезультати змагань у хлопців:
ІІ розряд (2006 р.н.)
І місце- Сидорчук Артем,
ІІ місце- Титаренко Геннадій,
ІІІ місце- Зінорук Ярослав,
ІІ розряд (2007-2008 р.н.)
І місце- Ященко Денис
ІІ місце- Макаренко Нікіта
ІVмісце- ЗубюкДанііл
ІІІ розряд (2008-2009 р.н.)
ІVмісце- Хрипко Павло.
До змагань гімнастів готував тренер-викладач Ягодін Сергій.
Вітаємо з успішним виступом та бажаємо перемог у наступних стартах!