Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Відкритий урок зі спортивного орієнтування

На базі спеціалізованої школи №27 ім.М.К.Путейка напередодні святкування Міжнародного Дня Орієнтування 24 травня був проведений відкритий урок зі спортивного орієнтування тренерами викладачами КДЮСШ Черкаської міської ради, а саме Чорною Юлією Миколаївною, Уфімцевою Тетяною Сергіївною та Чорним Євгенієм Сергійовичем. 

Тренери-викладачі разом з провідними спортсменами міста та області Миронюк Аліною, Погребцем Данилом та Зеленою Анастасією розповіли вихованцям 4-их класів про масовий та доступний вид спорту - спортивне орієнтування. Розповіли дітям, що в останні роки набуло популярності паркове орієнтування та орієнтування в житлових масивах. А також зазначили, що саме на території їхньої школи в квітні 2017 року відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування.

Зауважили, що завдяки підтримки департаменту освіти та гуманітарної політики спорту в спортивній школі з’явилася електронна система, за допомогою якою вони спробують подати дистанцію-лабіринт на своєму майданчику.

А також присутні чемпіони України зі спортивного орієнтування  розповіли дітям про своє захоплення, успіхи у спорті, показали свої нагороди та допомагали дітям освоювати перші навички орієнтування.