Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГРЕКО-РИМСЬКОЇ БОРОТЬБИ В ЧЕРКАСАХ

Іще одні змагання всеукраїнського рівня цими днями пройшли в нашому місті, підтверджуючи своє реноме - однієї із столиць спорту України.

Цього разу зі всієї країни до нас завітали спортсмени греко-римської боротьби, а також багато почесних, відомих гостей!

- Високий рівень проведення змагань дає підстави сподіватися, що ми зможемо проводити їх традиційно! - зазначив директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов. - Бажаю спортсменам хорошої боротьби, позитивних емоцій, а кращим з них - перемог!

Перемогу здобули:
У категорії 55 кг: 
І - Стороженко Сергій  МС Одеськ обл.;
ІІ - Коростєльов Владислав МС Донецька обл.;
ІІІ - Остапенко Сергій МС Донецька обл. та Тріфонов Олександр МСНК Одеська обл.
У категорії 60 кг:
І - Цимбалюк Дмитро МСМК Дніпропетровська обл;
ІІ - Петрик Віктор МС Київська обл;
ІІІ - Курочкін Ігор МС Миколаївська обл. та Абов’ян Жора МСМК Запорізька обл.

У катерогії 63 кг:
І - Грушин Дмитро МСМК Київська обл.;
ІІ - Арзумянян Геворг МС Запорізька обл.;
ІІІ - Малик Олексій МС Рівненська обл. та Тіміров Лунур МС Плдтавська обл.

У категорії 67 кг:
І - Демянов Денис МСМК Запорізька обл.;
ІІ - Ковернюк Богдан МС Закарпатська обл.;
ІІІ - Мирошник Дмитро МС Запорізька обл. та Калініченко Олексій МС Київська обл.

У категорії 72 кг:
І - Політаєв Артур МС Київ;
ІІ - Козуб Сергій МСМК Закарпатська обл.;
ІІІ - Налібов Парвіз МСМК Запорізька обл. та Пиньков Дмитро МС Донецька обл.

У категорії 77 кг:
І - Пишков Дмитро МСМК Полтавська обл;
ІІ - Дараган Микола МСМК Запорізька обл;
ІІІ - Яковлєв Володимир МС Дніпропетровська обл. та Кухта Олександр МС Закарпатська обл.

У категорії 82 кг:
І - Антонюк Андрій МСМК Тернопільська обл;
ІІ - Северин Сергій МС Вінниця;
ІІІ - Гардубкін Дмитро МС Закарпатська обл. та Суровягін Артем МС Київська обл.

У категорії 87 кг:
І - Білінюк Жан ЗМС Київ;
ІІ - Новіков Семен МС Харків;
ІІІ - Омелін Сергій МС Дніпро та Шишман Олександр МСМК Запорізька обл.

У категорії 97 кг:
І - Ладких Андрій МС Запорізька;
ІІ - Тімченко Дімітрій ЗМС Харківська обл;
ІІІ - Крімов Микола МС Одеса та Савєта Євгеній МС Полтавська обл.

У категорії 130 кг:
І - Чернецький Олександр ЗМС Донецька обл;
ІІ - Кучмій Микола МС Київ;
ІІІ - Вороний Владислав МСМК Дніпропетровська обл. та Тисленко Володимир МС Одеса.