Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Вихованці КДЮСШ «Спартак» показали чудові результати з гімнастики спортивної

9 - 11 березня наше місто приймало Чемпіонат області з гімнастики спортивної. Більше сотні спортсменів з Сміли, Новгород-Сіверського та Черкас приїхали показати свою майстерність у даному виді спорту.

ЧЕМПІОНКАМИ стали: 

МСУ  – Ганноцька Анна – тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр;

КМСУ  – Харченко Анна – тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія, Сидоренко Дмитро;

І р.(дов. пр.) 2005 р.н. – Зволяк Катерина – тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр;

І р.(об. пр.) 2006-2007 р.н. – Шевченко Яна – тренери: Бордовська Тетяна, Літовкін Олександр;

ІІ р.( об. пр.) 2008 р.н. – Александрова Анастасія – Красовська Алла, Красовська Анастасія, Сидоренко Дмитро;

ІІІ р. 2010 р.н. – Каграманова Каріна – тренери: Блищик Віктор, Бордовська Тетяна;

І юн. р. 2010 р.н. – Проценко Діана– тренери: Красовська Алла, Красовська Анастасія, Сидоренко Дмитро;

СРІБНІ нагороди вибороли :                 

Куць Аніта (МСУ), Філоненко Ніка(КМСУ), Плахотник Юлія (І р., 2005 р.н.), Носкова Каріна (І р., 2006 р.н.),   Касяненко Юлія (І р.(об. пр.), 2006 р.н.), Черній Анастасія (ІІ р.(об.пр.), 2008 р.н.), Стрембіцька Єлизавета (ІІІр, 2010р.н.), Сидоренко Катерина (Іюн.р., 2010р.н.).

БРОНЗОВІ нагороди вибороли:

Синьоок Марія (І р., 2006 р.н.), Дуженко Вероніка (ІІ р., 2008 р.н.), Монке Олександра (ІІІ р.,2008 р.н.),   Гонтар Вероніка (ІІІ.р., 2010 р.н.), Проценко Яна (Іюн.р., 2011 р.н.). 

У фінальних змаганнях на окремих приладах:

АННА ХАРЧЕНКО стала Чемпіонкою у вправі на колоді та вільних вправах, срібну нагороду виборола на опорному стрибку та брусах.                          

ФІЛОНЕНКО НІКА виборола бронзову нагороду на вільних вправах.

Результати серед юнаків:


СРІБНУ нагороду отримав: Біліченко Миколай (ІІІ р., 2009р.н.). 

БРОНЗОВІ нагороди вибороли: Акаєв Артур (ІІ р., 2006 р.н.), Петровський Андрій (ІІІ р., 2009 р.н.). 

До змагань гімнасток та гімнастів готували тренери-викладачі з гімнастики спортивної: Бордовська Т.В., Красовська Алла Л., Красовська Анастасія, Блищик В.С., Рубан Ю.М., Афанасьєва Т.І., Толмачов А.І. тренери-викладачі з акробатики: Літовкін О.В., Сидоренко Д.А., Черненко Д. О., хореографи : Нечмірьова В.М., Зуєва Т.І.

Вітаємо гімнасток, гімнастів, тренерів та батьків спортсменів!!!