Черкаської міської ради

Новини спорту

Черкаські волейболісти стали бронзовими призерами міжнародного турніру

- 28 листопада 2013 р.
З 22 листопада по 24 листопада 2013 року в м.Чернігів проходив Міжнародний турнір з волейболу серед юнаків 2000-2001 років народження. Черкаси були представлені спортсменами комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1.

Максим Кофан та Дмитро Майдаков переможно відбоксували на міжнародному турнірі

- 16 жовтня 2013 р.

Міжнародний турнір з боксу відбувся в Южноукраїнську. У змаганнях взяло участь понад сто спортсменів із 15 команд, серед яких – представники Молдови, Естонії, Білорусі. Черкаси були представлені вихованцями комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вікторія».

Черкаські гімнасти на всеукраїнському п’єдесталі

Із низкою нагород повернулися черкаські гімнасти із всеукраїнських змагань, що проходили в Києві та Хмельницьку.

Черкаські гімнасти у котре довели, що рівних їм немає. Свою вправність та спортивну підготовку вихованці тренерів Ірини Надюк та Максима Моргунова (ДЮСШ «Олімпія») демонстрували аж на двох всеукраїнських змаганнях: Відкритому чемпіонаті міста Києва та Відкритого чемпіонату Хмельницької області зі спортивної гімнастики «Подільська осінь». На обох чемпіонатах черкасці спромоглися зійти на п’єдестал першості.

Дар’я Пелипась виборола два «срібла» на всеукраїнських змаганнях з веслування

- 09 жовтня 2013 р.

Понад 300 учасників з Білорусі, Молдови та України боролися за нагороди ХІІ Відкритих всеукраїнських змагань з веслування на байдарках і каное «Кубок Запорізької АЕС», які 3-6 жовтня приймало місто Енергодар.

Вихованка Черкаської дитячо-юнацької спортивної школи з веслування Дар’я Пелипась двічі здобула срібні нагороди – на дистанціях 100м та 10 000 м. Підготував Дар’ю тренер школи Павло Кучер, який на цих змаганнях у категорії «ветерани» впевнено переміг усіх суперників та приміряв золоту нагороду.

Черкаські фітнесисти підкорили чемпіонат Європи

Із низкою нагород повернулися черкаські спортсмени з чемпіонату Європи з фітнесу.

Вихованки знаного у Черкасах тренера Антоніни Оробець у черговий раз поповнили місцеву скарбничку нагородами.

Цього разу спортсмени вибороли їх на чемпіонаті Європи з з дитячо-підліткового фітнесу. Там у складі збірної України шестеро наших черкащанок вибороли низку нагород у своїх вікових та вагових категоріях. Змагання тривали протягом двох днів, із 7 по 8 жовтня.