Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Оголошення

На місяць площа 700-річчя перетвориться на шкільний ярмарок

| 29 липня 2015 р.
Від 1 серпня до 6 вересня в Черкасах діятиме щорічний шкільний ярмарок. Його, як і в попередні роки, розташують на площі 700-річчя. Рішення про проведення ярмарку затвердили на засіданні виконавчого комітету.

Облаштуванням торговельних місць та утриманням тамтешньої території в належному санітарному стані опікуватиметься комунальне підприємство «Черкаські ринки». Шкільний ярмарок працюватиме для відвідувачів із 8.00 до 20.00.

Там батьки зможуть купити всі необхідні для школи речі: це і канцелярське приладдя, і шкільний одяг, спортивну форму, рюкзаки тощо.


У Черкасах відбудеться фестиваль "Jazz Diлiжанс"

| 24 липня 2015 р.

24-25 липня у Черкасах відбудеться ХІV-ий традиційний джазовий фестиваль. Головним музичним майданчиком міста стане сквер імені Богдана Хмельницького. Відомі гурти будуть грати 2 дні для поціновувачів вишуканого джазу. На захід запрошені імениті музиканти країни. Про це інформують на офіційному веб-порталі комунального підприємства "Дирекція парків".

 
Програма заходу:
 
24 липня
 
17:00 – "SYNERGY" ( Черкаси),
18:00 – RBB (Rdical Black Band) Олександра Ф. Дмитренко (Біла Церква),
19:00 – Four "V" Group ( Київ) (Володимир Лихошва – гітара, Володимир Камінский – keyboard & Hammond, Валентин Корнієнко – контрабас, бас-гітара, Валерій Волков – барабани),
20:00 – Наталія Потапенко й Блюм-Бенд (Львів – Київ),
21:30 – Спільний Jam-session.
 
25 липня

17:00 – "Take’n’Play" (Черкаси),
18:00 – "FTrio" (Чернігів) (Василь Фесенко – бас-гітара, Сергій Галамага – гітара, Артем Рей – барабани),
19:00 – "New Bayan Wave" (Київ) (Костянтин Стрельченко – баян, Михайло Кримов – бас-гітара, Володимир Куриленко – барабани),
20:00 – Тетяна Орлова й PERFORMANCE BIG BAND Володимира Алексеєва (Миколаїв),
21:30 – Спільний Jam-session.

Спортивна «Черкащина – гостинна»

| 09 липня 2015 р.

У четвер, 9 липня 2015 року, о 12:00 в прес-центрі «Нової Доби» відбудеться традиційна прес-конференція управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА. Під час заходу голови федерацій з різних видів спорту розкажуть про проведені останні змагання на Черкащині та здобутки своїх спортсменів. Окрім того учасники прес-конференції проанонсують нові спортивні події.

У прес-конференції візьмуть участь:

– Максим Зеленський – начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА;

– Катерина Коваленко – заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, майстер спорту України з веслування на байдарках і каное;

– Каданцев Сергій Дмитрович – президент обласної федерації морських багатоборств, заслужений тренер України, суддя міжнародної категорії;

– Більда Андрій Олександрович – президент федерації триатлону України, голова відділення НОК України в Черкаській області;

– Сіренко Леонід Васильович – президент обласної федерації легкої атлетики, директор комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву» Черкаської обласної ради, заслужений працівник фізичної культури та спорту, заслужений тренер України;

– Саєнко Олексій Миколайович – президент обласної федерації хокею на траві;

– Сабо-Поліщук Павло Анатолійович – президент обласної федерації стрільби з лука, заступник голови відділення НОК України в Черкаській області;

– Науменко Анатолій Олексійович – президент федерації Шотокан Карате України, Заслужений тренер України, майстер спорту України міжнародного класу, майстер 6 дану;

Контактна особа:

Катерина Коваленко

м.т.097-759-89-18

ел. адреса: kovalenkokaterina1305@gmail.com

https://www.facebook.com/pages/Управління-у-справах-сімї-молоді-та-спорту-Черкаської-ОДА/1491761987758965?fref=ts


Як у Черкасах відзначатимуть День молоді? (ПРОГРАМА СВЯТКУВАНЬ)

| 24 червня 2015 р.

Щороку, в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді. Із цієї нагоди в Черкасах влаштують виступи молодих артистів, патріотичні конкурси й розваги, цікаві майстер-класи та ярмарок хенд-мейду. Головною родзинкою відзначення цього дня стане святкова програма «МолодеЧЕ#Активуйся». Вона стартує о 15-ій годині 28 червня в Долині Троянд.

Долучитися до дійства зможе кожен, хто завітає на святкування. Там для них працюватиме кілька тематичних локацій, позначених вказівниками «Активуйся ТУТ»:

*військово-патріотична (де навчатимуть збирати і розбирати зброю, надавати першу медичну допомогу, зокрема правильно робити перев’язки тощо);
*плетіння маскувальних сіток;

*мистецька (тут проведуть майстер-класи зі створення патріотичних прикрас та сувенірів, написання листів і створення малюнків військовим, ярмарок хенд-мейду);

*соціальна (де візьмуться за популяризацію здорового способу життя та сімейних цінностей);

Як зазначають організатори свята, на кожній із локацій діятимуть «активи», які символізуватимуть монету молодіжної держави.

– Долина троянд перетвориться на міні-державу активної молоді, де діє своя валюта та правила соціальної активності, – розповідає начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської міської ради Ольга Сисоєва. – Для того, щоб отримати «активи» необхідно, приміром, зібрати автомат на швидкість, зробити сувенір для українських військових, плетіння маскувальної сітки для воїнів АТО. За таку соціальну активність черкасці можуть отримати 3 монети й обміняти їх на подарунок. До того ж діятимуть інші локації, де на учасників дійства чекають різноманітні конкурси та розваги, за які також можна здобути подарунки (наприклад квиток в кіно, абонементи на боулінг, футбол, фітнес тощо). Отже, чекаємо на Вас 28 червня, 15.00, в Долині троянд.

Окрім цього, в Долині троянд працюватиме фотозона, яку облаштують у національному колориті, біля сцени відбудуться козацькі розваги. Також на гостей свята чекають яскраві виступи гуртів нашого міста «Сонце в Кишені», «Mia Portu», «Восьмий поверх», «Ефект метелика», а закриє все це дійство –  гість свята – гурт «Широкий лан».

Програма святкування Дня молоді 2015 року:

 15.00 – початок роботи інтерактивних локацій у рамках дійства «МолодьЧЕ#Активуйся (військово-патріотичної, мистецької, плетіння маскувальних сіток, соціальної);

16.00 – музична програма гуртів нашого міста: «Сонце в Кишені», «Mia Portu», «Восьмий поверх», «Ефект метелика».
19.00 – виступає гість свята – гурт «Широкий лан».

Святкову програму «МолодеЧЕ#Активуйся» проведуть за ініціативи управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
 

До уваги учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Черкаси

| 22 червня 2015 р.

Рішенням Черкаської міської ради від 22.01.2015 № 2-676 «Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей – мешканців м. Черкаси на 2015 рік» передбачено комплекс заходів для надання різнопланової допомоги учасника АТО та членам їх сімей.

  З метою безкоштовного оздоровлення дітей учасників АТО влітку 2015 року в дитячому оздоровчому закладі на узбережжі Чорного моря просимо ТЕРМІНОВО (повторно) повідомити родини учасників АТО та направити їх до відділу сім’ї та молоді управління у справах сім’ї, молоді та спорту департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради (м. Черкаси, вул. Гоголя, 251, к.106, тел. 32-05-16). 

Для організації направлення дитини віком від 8 до 17 років  до дитячого оздоровчого закладу на термін 21 день, необхідно надати до відділу сім’ї та молоді:  посвідчення учасника бойових дій; копію довідки про участь особи в антитерористичній операції або довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності суверенітету та територіальної цілісності України; копію свідоцтва про народження дитини.                            

   Відповідальний за організацію оздоровлення дітей учасників АТО заступник начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Бондар Віктор Миколайович (т. р. 56-60-18, т.м. 066 342 84 54).

До відома батьків дітей дошкільного віку!

| 16 червня 2015 р.

Відповідно до статті 19 Закону України «Про дошкільну освіту», статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою прогнозування мережі дошкільних навчальних закладів, забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей та їх охоплення дошкільною освітою в м. Черкаси з 01 червня по 20 серпня 2015 року департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради буде проводитися щорічний облік дітей дошкільного віку. Такому обліку підлягають діти від народження до 6 років.

 

Шановні батьки !

Просимо Вас надати працівникам дошкільних навчальних закладів, які будуть здійснювати облік, дані про дітей дошкільного віку, місце їх проживання та вказати форму отримання дошкільної освіти або свої наміри щодо відвідування дошкільного навчального закладу.

Дякуємо за співпрацю!

У Черкасах пройде виставка педагогічних технологій «Профтехосвіта Черкащини – 2015»

| 14 червня 2015 р.

Протягом тижня, з 15 по 19 червня 2015 року, в Черкасах на базі Державного навчального закладу "Черкаський професійний ліцей" (вул. Ярослава Галана, 13) проходитиме щорічна обласна виставка педагогічних технологій "Профтехосвіта Черкащини – 2015".

Під час проведення заходу можна буде переглянути виставку творчих робіт викладачів та учнів професійно-технічних навчальних закладів. Окрім того відбудеться презентація кращих робіт обласного конкурсу на кращий дидактичний засіб навчання, виготовлений учнями професійно-технічних навчальних закладів. Для викладачів та майстрів профтехзакладів проведуть семінари, майстер-класи, творчі лабораторії, методичні об’єднання тощо.

Урочисте відкриття виставки – 15 червня о 12:00.

Організатори заходу – Департамент освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Черкаській області.

 

Графік «Бібліотеки під парасолькою» ЦБС (літній період)

| 09 червня 2015 р.


ЦБ ім. Лесі Українки  щосуботи з 13 до 15  у сквері біля бібліотеки (Хрещатик, 200).

БФ №1 щосереди з 16 до 18 у Парку Хіміків.

БФ №2 щосереди з 12 до 13 у Парку Хіміків.

БФ №3 щоп'ятниці з 13 до 15 на привокзальній площі.

БФ №4 2 та 4 середа тижня з 10 до 12 на Площі 700-річчя.

БФ №5 щосуботи з 12 до 14  (вул. Гагаріна, біля "Гранд-маркету").

БФ № 6 щовівторка з 14 до 16 у Парку Хіміків.

БФ №7 щосуботи з 16 до 18 біля магазину "Універсам" (Пацаєва, 8).

БФ №8 щосуботи з 11 до 13 на площі біля магазину "Фреш" (вул. 30-років Перемоги).

 

ЦДБ щосереди  з 11 до 13 на території дитячого містечка "Казка".

ДФ №1 щочетверга з 9 до 11 у Парку Хіміків (в червні акція не проводиться)

ДФ №2 щопонеділка з 16 до 18 по вул. Сумгаїтська 24/1.

ДФ №3 щосереди з 10 до 12 спортивний майданчик вищого професійного тех.училища (вул. Петровського, 203).

ДФ №4 щосереди з 11 до 12 вул. Руставі, 13 (дитячий майданчик).

Виставка дитячих робіт "Від дітей для дітей"

| 26 травня 2015 р.

І Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Ле-Ді»

| 19 травня 2015 р.
22-23 травня 2015 року, о 11.00,  в СК «Сокіл» (Смілянська, 78 -Центральний стадіон) відбудеться І Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики «Ле-Ді»

← Ctrl 14 15 16 17 18 Ctrl →