Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Олійник Надія Іванівна

Народилася 8 травня 1939 року в місті Волгограді, в сім’ї  службовців.

Закінчила в 1964 році історичний факультет Харківського університету.

Працювала заступником директора середньої школи №1м.Черкас,  заступником директора середньої школи №6 м.Черкас. З 1981 року є незмінним директором середньої школи №27 ім. М.К. Путейка  м. Черкас.

Школа, якою керує  Надія Іванівна  з дня відкриття, неодноразово була визнана кращою серед шкіл міста та області. Велику увагу  в своїй діяльності Олійник Н. І. приділяє вихованню в учнів патріотизму, поваги до старших, людей праці, збереження кращих традицій українського народу. З перших днів у школі діє музей бойової слави 254-ої стрілецької дивізії, який входить до десятки кращих шкільних музеїв України. Протягом усіх цих років ведеться велика і важлива робота пошукової групи «Пам’ять», встановлені імена сотень невідомих раніше солдатів й офіцерів, а їх сім’ям повернені нагороди героїв. Школі присвоєно ім’я генерала – майора М.К. Путейка. Розпорядженням голови Черкаської обласної державної адміністрації від 01 жовтня 2001 року школу перейменовано в Черкаську спеціалізовану школу №27 ім. М.К.Путейка Черкаської міської ради Черкаської області.

Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «вчитель – методист». У 1991 році було присвоєно звання «Заслужений працівник освіти України», нагороджена президентською відзнакою орденом «За заслуги» III ступеня. У своїй педагогічній діяльності пройшла шлях від учителя до директора школи.

Олійник Надія Іванівна дотримується демократичного стилю керівництва, має загострене почуття честі і справедливості, є високо інтелігентною особистістю, якій притаманні етичні норми поведінки, висока освіченість і обізнаність у справі Абсолютний авторитет для дітей та вчителів. Надія Іванівна завжди пишається випускниками школи. Вони відзначаються  міцними знаннями, високим рівнем вихованості, почуттям відповідальності.

Пріоритетними напрямками своєї діяльності Олійник Н.І. вважає забезпечення в школі умов для навчання і виховання морально, фізично й психічно здорового покоління.

Керівництво школою Надія Іванівна поєднує з великою громадською роботою. Неодноразово обиралась депутатом Черкаської міської та обласної ради народних депутатів, де очолювала комісії з питань освіти, науки, культури, засобів масової інформації, у справах сім’ї та спорту, брала участь у законодавчому процесі. За активну діяльність на цих теренах Олійник Н.І. була удостоєна звання «Почесний громадянин Соснівського району міста Черкас».