Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Степко Євгеній Петрович

Дата народження - 23 березня 1967 року, м. Черкаси.

Закінчив Черкаський державний педагогічний інститут ім. 300-річчя возз’єднання України з Росією у 1991 році за спеціальністю фізика і математика.

Вчитель вищої категорії, вчитель-методист, Заслужений вчитель України.

Степко Є.П. розпочав трудову діяльність у 1989 році керівником гуртка ритміки Черкаської середньої школи №29.

        З 1990 року по 1993 рік працював учителем фізики Черкаської середньої школи №9.

З 1993 року по 2011 працював учителем фізики Черкаського фізико-математичного ліцею.

        Систематична аналітико-узагальнююча діяльність, наявність власних методичних знахідок, значна кількість різноманітного дидактичного матеріалу, авторські підходи до корекції навчально-виховного процесу, вміле поєднання індивідуалізації і диференціації навчання, цілеспрямована робота з учнями дозволяють Степку Є.П. досягати високих результатів.

         При його безпосередній участі в місті та області створена ефективна система роботи з дітьми, що виявляють стійкий інтерес до вивчення дисциплін природничого спрямування. За час роботи у фізико-математичному ліцеї 43 його вихованці стали переможцями обласних олімпіад з фізики, 14 – переможцями Всеукраїнських олімпіад з фізики. У 2002 році його учень Міщенко Юрій брав участь у 33-й Міжнародній учнівській фізичній олімпіаді і був нагороджений Почесною грамотою організаційного комітету. Степко Є.П. є неодмінним членом організаційних комітетів і журі олімпіад,  конкурсів МАН різного рівня.

        Активний у науково-методичній діяльності, плідно співпрацює з кафедрою фізики Черкаського державного університету ім. Б. Хмельницького. Активно пропагує можливості комп’ютерних технологій та шляхи їх впровадження у педагогічну практику, має публікації у педагогічних виданнях.

Степко Є.П.  має кваліфікаційну категорію “Спеціаліст вищої категорії” педагогічне звання “Вчитель-методист”. Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти України ( 2002 р.), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2002 р.)

Сьогодні Євгеній Петрович працює начальником управління освіти - заступником директора департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.