Департамент освіти та гуманітарної політики
Черкаської міської ради

Горбатовський Микола Іванович

Дата народження: 25 серпня 1948 року с. Жовтневе Чорнобаївського району  Черкаської області       

Закінчив Черкаський державний педагогічний інститут ім. 300-річчя возз’єднання України з Росією у 1970 році за спеціальністю фізика і електротехніка.

Вчитель вищої категорії, вчитель-методист, Заслужений вчитель України.

Горбатовський М.І. розпочав трудову діяльність у 1970 році учителем фізики середньої школи №7 м. Лисичанська Луганської області.                             

          З 1972 року по 1989 рік працював учителем фізики Черкаської середньої школи №21.

1989-1993 роки – учитель фізики Черкаської середньої школи №17.

 З 1993 року працює учителем фізики Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради Черкаської області.                                   

          За час трудової діяльності зарекомендував себе глибоко ерудованим, творчо працюючим, талановитим вчителем, виявляє ґрунтовну професійну компетентність, володіє сучасними ефективними педагогічними технологіями, різними формами індивідуальної роботи з учнями в позаурочний та канікулярний час. Майстерно володіє технікою демонстраційного та лабораторного експерименту.

          При його безпосередній участі в місті та області створена ефективна система роботи з дітьми, що виявляють стійкий інтерес до вивчення дисциплін природничого спрямування. За час роботи у фізико-математичному ліцеї 47 його вихованців стали переможцями обласних олімпіад з фізики, 18 – переможцями Всеукраїнських олімпіад з фізики. У липні 2002 року його учень Нечуйвітер Сергій брав участь у 33-й Міжнародній учнівській фізичній олімпіаді і був нагороджений Золотою медаллю організаційного комітету. Горбатовський М.І. є неодмінним членом організаційних комітетів і журі олімпіад і конкурсів МАН різних рівнів.            

        Активний у науково-методичній діяльності, плідно співпрацює з кафедрою фізики Черкаського державного університету ім. Б. Хмельницького.

Горбатовський М.І.  має кваліфікаційну категорію “Спеціаліст вищої категорії” педагогічне звання “Вчитель-методист”. Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти України ( 2002 р.), Почесною грамотою Кабінету Міністрів України (2002 р.)

Список основних праць:

М.Горбатовський, Є.Степко, М.Поволоцький, Формування поняття електричної напруги в шкільному  курсі фізики, газета “Фізика”, Шкільний світ, грудень 2003 р., № 36 (192), стор. 4.